Група компаній “ТАК” заснована у 1999 році. В цей період до групи входили ЗАТ «Тетіївська агропромислова компанія» та ВАТ «Тетіївське хлібоприймальне підприємство», основними напрямками діяльності були торгівля зерновими, послуги елеватора та постачання споживачам, зокрема на хлібокомбінати м. Києва та області мукомельної продукції, виготовленої із давальницької сировини.

У 2003 році пріоритетним напрямком розвитку було визначено сільськогосподарське виробництво та створено ТОВ «ТАК-Агро», яке розпочало свою діяльність з обробітку землі площею 2 800 га в Тетіївському районі Київської області.

У 2007 році земельний банк було збільшено до 5 тис. га через приєднання до Групи Приватного підприємства «Агроекопродукт» з угіддями в Погребищенському районі Вінницької області. Згодом, у 2011-2012 роках в межах реалізації програми по збільшенню земельного банку до Групи увійшли ТОВ “Сузір'я” (Одеська обл.) і СТОВ «Колос» (Вінницька обл.). Таким чином площа земель в обробітку сягнула 11 тис. га. та було сформовано як напрямок подальшого розвитку комплекс молочно - товарного виробництва в Вінницькій області.

У 2013 році реалізовано масштабний інвестиційний проект вартістю понад 15 млн. грн. щодо модернізації сушильного обладнання та збільшенню потужностей по зберіганню зернових на ПАТ «Тетіївське ХПП». Встановлення сучасного європейського обладнання дозволило підприємству здійснити перехід на енергозберігаючі технології, вийти на новий рівень якості послуг та зберегти лідируючі позиції в регіоні у своїй галузі. Також у 2013 році було створено новий напрямок розвитку та засновано Дочірнє підприємство «ТАК», основною діяльністю якого є дистрибуція на Українському ринку засобів захисту рослин, мікродобрив, посівного матеріалу та мінеральних добрив від компаній та торгівельних марок, які є світовими лідерами в цій галузі. Ще одним пріоритетним напрямком розвитку в 2013 році було визначено відродження сільськогосподарської авіації. З метою організації авіаційно-хімічних робіт та задоволення потреб аграрного сектору України у прогресивних технологіях сільськогосподарського виробництва було створено компанію «УкрАгроАвіа», яка в 2014 році має розпочати виконання комплексу сертифікованих авіаційних робіт по внесенню та розсіву рідких та сипучих засобів із застосуванням технології ультрамалооб’ємного обприскування, що дозволяє виконувати роботи на найвищому рівні якості із дотриманням вимог з охорони навколишнього середовища та безпеки праці.

Постійне впровадження новітніх технологій, набуття невичерпного досвіду в організації сільськогосподарського виробництва, використання сучасної техніки, праця висококваліфікованого персоналу виводить групу компаній «ТАК» на провідні позиції по виробництву сільськогосподарської продукції в Україні.